Comfortlive - Inteligentní domácnost
Ikona Facebook
Loxone flagship partner
menu

Služby

Nabízíme moderní elektroinstalace, inteligentní ovládání a automatizaci

Firmu CL Tech s.r.o. jsme založili v roce 2011 a od začátku svého založení se věnujeme převážně instalaci inteligentního systému Loxone. Díky našim dlouholetým zkušenostem a kvalitě naší práce jsme se stali Flagship Partnerem společnosti Loxone, čímž se může pochlubit jen hrstka firem na celém světě. Aby byly naše služby co nejvíce komplexní a reflektovaly současný trh, rozšířili jsme náš obor činnosti o dodávku fotovoltaických systémů a dodávku kompletních staveb.

Inteligentní elektroinstalace Comfortlive

Inteligentní elektroinstalace poskytuje každodenní vysoký komfort a bezpečnost pro uživatele inteligentní domácnosti. Po technické stránce rozumíme pod pojmem inteligentní domácnost sladění jednotlivých technologií napojených na centrální počítač, který pracuje podle nastavených pokynů. Udílet pokyny centrálnímu počítači (inteligentní domácnosti) lze standardními (tlačítkovými) vypínači, dálkovými ovladači či pojmocí aplikace na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači. Aplikace přináší výhodu neomezených možností ovládání, okamžitého přehledu a (v případě zájmu) přístupu odkudkoli na světě přes internet.

Úkony, které nechceme nebo nemůžeme dělat (nejsme doma, vyžadují data atp.) provádí přímo centrální počítač (Loxone Miniserver) podle předem daných požadavků (např. zatažení rolet při setmění). Do systému Loxone elektroinstalace pro inteligentní domácnost lze zapojit zařízení téměř všech výrobců. Ty díky vzájemné spolupráci fungují mnohem efektivněji a jejich obsluha je jednodušší.

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, zajistí správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne třeba celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění využijete s Loxone na maximum. Získáte spolehlivou ochranu proti horku v létě, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone, a ještě zajistí bezpečí dětí.


 

Projekt

Plánování je naprosto zásadní fáze každého projektu. Naším cílem v této fázi je zajistit, že vaše investice vám přinese maximální přidanou hodnotu. Setkáme se s vámi v našem showroomu a představíme vám všechny možnosti. Na základě poznání vašich potřeb a přání vybereme potřebná zařízení a funkce a připravíme projektovou dokumentaci. Projekt vám přesně naceníme dle přání i ve více variantách.

Instalace

Připravíme kabeláž a rozvaděč, zapojíme všechna zařízení, namontujeme zásuvky, tlačítka, světla, … a vše otestujeme. Nabízíme kompletní péči bez subdodávek a v našem týmu jsou jen spolehliví profesionálové. Na kvalitu instalace se můžete plně spolehnout. Jsme nároční a máme rádi i náročné zákazníky. Nejen, že se vše bude přesně držet projektové dokumentace, ale také bude skvěle vypadat. Pokud jde o naše řemeslo, jsme perfekcionisté.

Konfigurace

Zařídíme, že ovládání bude snadné, bez zbytečných úkonů, kdykoli pod kontrolou a zbavíte se starostí díky automatizaci. K tomu využíváme konfigurační program Loxone Config, který nabízí špičkovou inteligenci prověřenou v desítkách tisíc instalací, a zároveň plné možnosti programování přesně na míru. Naši programátoři se účastní pravidělných školení a konzultují projekty přímo s odborníky z Loxone. Další nesporná výhoda využití Loxone je, že i 10 let staré produkty mají stále aktualizace a získávají nové funkce.

Servis

Předáním projektu a faktury naše služby nekončí. Mohou se změnit vaše požadavky, např. dětský pokoj se změní na pracovnu, pořídíte si nová zařízení, vaše nároky se zvýší… Můžete se na nás vždy obrátit, naše zákazníky si hýčkáme. Jsme vám k dispozici i pro následná rozšíření, úpravy či opravy. Systém Loxone je v tomto neuvěřitelně flexibilní a dodatečné rozšíření často nevyžadují ani zásahy do kabeláže.

Klasické elektroinstalace

Provádíme také klasické elektroinstalace, které doplňujeme dle přání o zabezpečovací systém, kamerový systém, audio/video techniku, anténní rozvody, domácí datové sítě, hromosvod, atd. Spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými dodavateli technologií. Poskytujeme komplexní elektroinstalační služby včetně projektové dokumentace. Všechny naše služby a produkty dodáváme za příznivé ceny.

Uvažujete o stavbě či rekonstrukci a inteligentní domácnosti, kontaktujte nás. Rádi se vám budeme věnovat, ať už si vyberete kteroukoli z našich služeb.

Zabezpečovací systémy

Provádíme návrhy a instalaci zabezpečovacích systémů do vašich domů, bytů, firemních či hospodářských objektů. Instalací elektronického zabezpečovacího systému uděláte krok k ochraně svého majetku a dobrého pocitu ze své bezpečnosti.

Vaše objekty zabezpečíme pomocí kvalitního a spolehlivého elektronického zabezpečovacího systému se širokou škálou drátových i bezdrátových bezpečnostních prvků. Následně také, v případě vašeho zájmu, zajistíme jeho kompletní servis a pravidelné preventivní prohlídky.